Ochrana soukrom├ş

INFORMACE O ZPRACOV├üN├Ź OSOBN├ŹCH ├ÜDAJ┼«

v┬ásouladu spr├ívn├şmi p┼Öedpisy upravuj├şc├şmi ochranu osobn├şch ├║daj┼» a zejm├ęna v┬ásouladu s Na┼Ö├şzen├şm Evropsk├ęho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, o ochran─Ť fyzick├Żch osob v souvislosti se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» a o voln├ęm pohybu t─Ťchto ├║daj┼» a o zru┼íen├ş sm─Ťrnice 95/46/ES (d├íle jen ÔÇ×Na┼Ö├şzen├şÔÇť) a z├ík. ─Ź. 110/2019 Sb., o zpracov├ívan├ş osobn├şch ├║daj┼», ve zn─Ťn├ş pozd─Ťj┼í├şch p┼Öedpis┼».

I. Z├üKLADN├Ź INFORMACE

Spr├ívce: PROFIL Team s.r.o. I─î 269 05 701, DI─î CZ26905701, se s├şdlem B├şlansk├í 3320/16b, 767 01 Krom─Ť┼Ö├ş┼ż, zaps├ína v obchodn├şm rejst┼Ö├şku veden├ęm Krajsk├Żm soudem v Brn─Ť, odd├şl C, vlo┼żka 44486, tel: 573 334 575, mobil: 725 607 706, e-mail: obchod@profilteam.cz (d├íle jen ÔÇ×Spole─ŹnostÔÇť nebo ÔÇ×spr├ívceÔÇť). Kontaktn├ş a odpov─Ťdnou osobou na stran─Ť spr├ívce je pan Michal Kroupa, e-mail: m.kroupa@profilteam.cz

Subjekty ├║daj┼»┬ájsou fyzick├ę osoby, k nim┼ż se osobn├ş ├║daje vztahuj├ş. Jedn├í se zejm├ęna o osoby, se kter├Żmi spr├ívce uzav├şr├í smlouvy, nebo dal┼í├ş osoby, kter├ę vyu┼ż├şvaj├ş slu┼żeb spr├ívce.

Spole─Źnost nen├ş povinen a nejmenoval pov─Ť┼Öence pro ochranu osobn├şch ├║daj┼».

Spole─Źnost zpracov├ív├í osobn├ş ├║daje v rozsahu:

 • identifika─Źn├ş a adresn├ş ├║daje: akademick├Ż titul, jm├ęno, p┼Ö├şjmen├ş, I─î, DI─î, adresa trval├ęho bydli┼ít─Ť, adresa s├şdla a provozovny, doru─Źovac├ş nebo jin├í kontaktn├ş adresa;
 • elektronick├ę kontaktn├ş ├║daje: telefon, e-mailov├í adresa;
 • jin├ę elektronick├ę ├║daje: IP adresa;
 • ├║daje o V├ími proveden├ęm n├íkupu ─Źi o poskytnut├Żch slu┼żb├ích, v─Źetn─Ť p┼Ö├şpadn├ę komunikace, zejm├ęna t├Żk├í-li se pr├íva z┬ávadn├ęho pln─Ťn├ş, vr├ícen├ş zbo┼ż├ş ─Źi uplat┼łov├ín├ş Va┼íich pr├ív.

Spole─Źnost zpracov├ív├í osobn├ş ├║daje za ├║─Źelem pln─Ťn├ş smlouvy, jej├ş┼ż smluvn├ş stranou je spr├ívce a subjekt ├║daj┼»; ochrany majetku spr├ívce; marketingov├Żch aktivit spole─Źnosti, v─Źetn─Ť ┼í├ş┼Öen├ş obchodn├şch sd─Ťlen├ş t├Żkaj├şc├şch se slu┼żeb a produkt┼» spr├ívce.

Spr├ívce zpracov├ív├í osobn├ş ├║daje na z├íklad─Ť n├ísleduj├şc├şch pr├ívn├şch titul┼»:

 • pln─Ťn├ş smlouvy, jej├ş┼ż smluvn├ş stranou je subjekt ├║daj┼»;
 • opr├ívn─Ťn├Ż z├íjem spr├ívce;
 • zpracov├ín├ş je nezbytn├ę pro pln─Ťn├ş pr├ívn├ş povinnosti, kter├í se na spr├ívce vztahuje;
 • souhlas se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼».

Opr├ívn─Ťn├Ż z├íjem spole─Źnosti je jeden ze z├íkonn├Żch podm├şnek pro zpracov├ín├ş, ke kter├ęmu nen├ş nutn├Ż souhlas subjektu ├║daj┼» se zpracov├ín├şm. Za t├şmto ├║─Źelem spr├ívce zpracov├ív├í identifika─Źn├ş a adresn├ę ├║daje pro ├║─Źel vym├íh├ín├ş pohled├ívek, typicky pro p┼Ö├şpadn├ę spory.

Spr├ívce nep┼Öed├ív├í osobn├ş ├║daje t┼Öet├şm osob├ím mimo org├ín┼» ve┼Öejn├ę moci, poskytovatele platebn├şch slu┼żeb za ├║─Źelem zabezpe─Źen├ş p┼Öevodu finan─Źn├şch prost┼Öedk┼», poskytovatele servisn├şch, po┼ítovn├şch, p┼Öepravn├şch slu┼żeb poskytovatel┼»m ├║─Źetn├şch slu┼żeb a da┼łov├ęho poradenstv├ş. Spr├ívce nep┼Öed├ív├í osobn├ş ├║daje do t┼Öet├şch zem├ş nebo mezin├írodn├şch organizac├ş. Osobn├ş ├║daje mohou pro spr├ívce zpracov├ívat subjekty jen┼ż pro spr├ívce zaji┼í┼ąuj├ş ├║─Źetnictv├ş a da┼łov├ę poradenstv├ş.

II. DAL┼á├Ź INFORMACE POSKYTNUT├ë SUBJEKTU ├ÜDAJ┼«

Spr├ívce zpracov├ív├í osobn├ş ├║daje po dobu trv├ín├ş smluvn├şho vztahu a n├ísledn─Ť po dobu maxim├íln─Ť 10 let od ukon─Źen├ş smluvn├şho vztahu. Osobn├ş ├║daje zpracov├ívan├ę pro pln─Ťn├ş povinnost├ş vypl├Żvaj├şc├şch ze zvl├í┼ítn├şch pr├ívn├şch p┼Öedpis┼» spr├ívce zpracov├ív├í po dobu stanovenou t─Ťmito pr├ívn├şmi p┼Öedpisy. Spr├ívce neprov├íd├ş zpracov├ín├ş automatizovan├Żm zp┼»sobem ani p┼Öi zpracov├ín├ş neprov├íd├ş automatizovan├ę individu├íln├ş rozhodov├ín├ş ani profilov├ín├ş.

D┼»sledky neposkytnut├ş osobn├şch ├║daj┼»:┬áJestli┼że subjekt ├║daj┼» neposkytne identifika─Źn├ş, kontaktn├ş ├║daje ─Źi doru─Źovac├ş ├║daje, nebude mo┼żn├ę uzav┼Ö├şt se subjektem ├║daj┼» kupn├ş smlouvu a p┼Ö├şpadn─Ť poskytovat mu ze strany spole─Źnosti slu┼żby a jin├í souvisej├şc├ş pln─Ťn├ş.

Práva subjektu údajů:

 1. pr├ívo na p┼Ö├şstup k osobn├şm ├║daj┼»m

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo z├şskat od spr├ívce┬ápotvrzen├ş, zda osobn├ş ├║daje, kter├ę se ho t├Żkaj├ş, jsou ─Źi nejsou zpracov├ív├íny, a pokud je tomu tak, m├í pr├ívo z├şskat┬áp┼Ö├şstup┬ák t─Ťmto osobn├şch ├║daj┼»m a k n├ísleduj├şc├şm informac├şm: a) ├║─Źel zpracov├ín├ş; b) kategorie dot─Źen├Żch osobn├şch ├║daj┼»; c) p┼Ö├şjemci, kter├Żm osobn├ş ├║daje byly nebo budou zp┼Ö├şstupn─Ťny; d) pl├ínovan├í doba, po kterou budou osobn├ş ├║daje ulo┼żeny; e) existence pr├íva po┼żadovat opravu nebo v├Żmaz osobn├şch ├║daj┼» nebo omezen├ş jejich zpracov├ín├ş, anebo vzn├ęst n├ímitku proti tomuto zpracov├ín├ş; f) pr├ívo podat st├ş┼żnost u dozorov├ęho ├║┼Öadu; g) ve┼íker├ę dostupn├ę informace o zdroji osobn├şch ├║daj┼», pokud nejsou z├şsk├íny od subjektu ├║daj┼»; h) skute─Źnost, ┼że doch├íz├ş k automatizovan├ęmu rozhodov├ín├ş, v─Źetn─Ť profilov├ín├ş. Subjekt ├║daj┼» m├í z├írove┼ł pr├ívo z├şskat┬ákopii┬ázpracovan├Żch osobn├şch ├║daj┼».

Mus├şme V├ís v┼íak upozornit, ┼że v p┼Ö├şpad─Ť opakovan├Żch anebo ned┼»vodn├Żch ┼ż├ídost├ş jsme opr├ívn─Ťni po┼żadovat za poskytnut├ş informac├ş ├║hradu n├íklad┼» s t├şm spojen├Żch nebo poskytnut├ş informace odep┼Ö├şt.

 1. pr├ívo na opravu osobn├şch ├║daj┼»

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo na to, aby spr├ívce bez zbyte─Źn├ęho odkladu opravil nep┼Öesn├ę osobn├ş ├║daje, kter├ę se ho t├Żkaj├ş, p┼Ö├şp. doplnil ne├║pln├ę ─Źi neaktu├íln├ş osobn├ş ├║daje, a to v┼żdy na z├íklad─Ť sd─Ťlen├ş subjektu ├║daj┼» adresovan├ęho p├şsemn─Ť nebo emailem v├Ż┼íe uveden├ę kontaktn├ş osob─Ť.

 1. pr├ívo na v├Żmaz osobn├şch ├║daj┼»

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo na to, aby spr├ívce bez zbyte─Źn├ęho odkladu vymazal osobn├ş ├║daje, kter├ę se ho t├Żkaj├ş, v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że: a) osobn├ş ├║daje ji┼ż nejsou pot┼Öebn├ę pro ├║─Źely, pro kter├ę byly shrom├í┼żd─Ťny nebo jinak zpracov├íny; b) subjekt ├║daj┼» odvol├í souhlas, na jeho┼ż z├íklad─Ť byly ├║daje zpracov├íny a neexistuje ┼ż├ídn├Ż dal┼í├ş pr├ívn├ş d┼»vod pro zpracov├ín├ş; c) subjekt ├║daj┼» vznese n├ímitky proti zpracov├ín├ş a neexistuj├ş ┼ż├ídn├ę p┼Öeva┼żuj├şc├ş opr├ívn─Ťn├ę d┼»vody pro zpracov├ín├ş; d) osobn├ş ├║daje byly zpracov├íny protipr├ívn─Ť; e) osobn├ş ├║daje mus├ş b├Żt vymaz├íny ke spln─Ťn├ş pr├ívn├ş povinnosti stanoven├ę v pr├ívu Unie nebo ─îesk├ę republiky; f) osobn├ş ├║daje byly shrom├í┼żd─Ťny v souvislosti s nab├şdkou slu┼żeb informa─Źn├ş spole─Źnosti. Pr├ívo na v├Żmaz se neuplatn├ş, pokud je zpracov├ín├ş nezbytn├ę pro spln─Ťn├ş pr├ívn├şch povinnost├ş, pro ur─Źen├ş, v├Żkon nebo obhajobu pr├ívn├şch n├írok┼» a dal┼í├ş p┼Ö├şpady stanoven├ş v Na┼Ö├şzen├ş.

 1. pr├ívo na omezen├ş zpracov├ín├ş

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo na to, aby spr├ívce omezil zpracov├ín├ş, v kter├ęmkoli z t─Ťchto p┼Ö├şpad┼»: a) subjekt ├║daj┼» pop├şr├í p┼Öesnost osobn├şch ├║daj┼», a to na dobu pot┼Öebnou k tomu, aby spr├ívce mohl p┼Öesnost osobn├şch ├║daj┼» ov─Ť┼Öit; b) zpracov├ín├ş je protipr├ívn├ş a subjekt ├║daj┼» odm├şt├í v├Żmaz osobn├şch ├║daj┼» a ┼ż├íd├í m├şsto toho o omezen├ş jejich pou┼żit├ş; c) spr├ívce ji┼ż osobn├ş ├║daje nepot┼Öebuje pro ├║─Źely zpracov├ín├ş, ale subjekt ├║daj┼» je po┼żaduje pro ur─Źen├ş, v├Żkon nebo obhajobu pr├ívn├şch n├írok┼»; d) subjekt ├║daj┼» vznesl n├ímitku proti zpracov├ín├ş, dokud nebude ov─Ť┼Öeno, zda opr├ívn─Ťn├ę d┼»vody spr├ívce p┼Öeva┼żuj├ş nad opr├ívn─Ťn├Żmi d┼»vody subjektu ├║daj┼».

 1. pr├ívo vzn├ęst n├ímitku proti zpracov├ín├ş

Subjekt ├║daj┼» m├í z d┼»vod┼» t├Żkaj├şc├şch se jeho konkr├ętn├ş situace pr├ívo kdykoli vzn├ęst n├ímitku proti zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼», kter├ę se jej t├Żkaj├ş, kter├ę spr├ívce zpracov├ív├í z d┼»vodu jeho opr├ívn─Ťn├ęho z├íjmu. Spr├ívce v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť osobn├ş ├║daje d├íle nezpracov├ív├í, pokud neprok├í┼że z├íva┼żn├ę opr├ívn─Ťn├ę d┼»vody pro zpracov├ín├ş, kter├ę p┼Öeva┼żuj├ş nad z├íjmy nebo pr├ívy a svobodami subjektu ├║daj┼», nebo pro ur─Źen├ş, v├Żkon nebo obhajobu pr├ívn├şch n├írok┼». Subjekt ├║daj┼» m┼»┼że vzn├ęst n├ímitku proti zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼», a to v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że osobn├ş ├║daje jsou zpracov├ív├íny pro ├║─Źely p┼Ö├şm├ęho marketingu. V takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť, ji┼ż osobn├ş ├║daje nebudou d├íle zpracov├ív├íny.

 1. Právo na přenositelnost údajů

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo z├şskat osobn├ş ├║daje, kter├ę se ho t├Żkaj├ş, je┼ż poskytl spr├ívci, ve strukturovan├ęm, b─Ť┼żn─Ť pou┼ż├şvan├ęm a strojov─Ť ─Źiteln├ęm form├ítu a pr├ívo p┼Öedat tyto ├║daje jin├ęmu spr├ívci, ani┼ż by tomu spr├ívce, kter├ę byly osobn├ş ├║daje poskytnuty, br├ínil, a to v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że: a) zpracov├ín├ş je zalo┼żeno na souhlasu a b) zpracov├ín├ş se prov├íd├ş automatizovan─Ť. P┼Öi v├Żkonu sv├ęho pr├íva na p┼Öenositelnost ├║daj┼» m├í subjekt ├║daj┼» pr├ívo na to, aby osobn├ş ├║daje byly p┼Öed├íny p┼Ö├şmo jedn├şm spr├ívcem spr├ívci druh├ęmu, je-li to technicky provediteln├ę.

 1. právo odvolat souhlas: 

Subjekt ├║daj┼» m├í pr├ívo sv┼»j souhlas se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼», kter├ę nejsou nezbytn├ę pro spln─Ťn├ş smlouvy nebo nejsou nezbytn├ę pro spln─Ťn├ş pr├ívn├şch povinnost├ş spr├ívce, kdykoliv p├şsemn─Ť odvolat, a to zasl├ín├şm odvol├ín├ş se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» na e-mailovou adresu m.kroupa@profilteam.cz

 1. pr├ívo podat st├ş┼żnost u dozorov├ęho ├║┼Öadu

Pokud se subjekt ├║daj┼» domn├şv├í, ┼że spr├ívce nezpracov├ív├í jeho osobn├ş ├║daje z├íkonn├Żm zp┼»sobem, m├í pr├ívo podat st├ş┼żnost u dozorov├ęho ├║┼Öadu.

Dozorov├Żm ├║┼Öadem je ├Ü┼Öad pro ochranu osobn├şch ├║daj┼», I─î: 708 37 627, se s├şdlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, e-mail: posta@uoou.cz, webov├í str├ínka: www.uoou.cz

 1. pr├ívo na informace ohledn─Ť opravy nebo v├Żmazu osobn├şch ├║daj┼» nebo omezen├ş zpracov├ín├ş

Spr├ívce je povinen oznamovat jednotliv├Żm p┼Ö├şjemc┼»m, jim┼ż byly osobn├ş ├║daje zp┼Ö├şstupn─Ťny, ve┼íker├ę opravy nebo v├Żmazy osobn├şch ├║daj┼» nebo omezen├ş zpracov├ín├ş, s v├Żjimkou p┼Ö├şpad┼», kdy se to uk├í┼że jako nemo┼żn├ę nebo to vy┼żaduje nep┼Öim─Ť┼Öen├ę ├║sil├ş. Pokud to subjekt ├║daj┼» po┼żaduje, spr├ívce informuje subjekt ├║daj┼» o t─Ťchto p┼Ö├şjemc├şch.

 1. pr├ívo b├Żt informov├ín v p┼Ö├şpad─Ť poru┼íen├ş zabezpe─Źen├ş osobn├şch ├║daj┼»

Pokud je pravd─Ťpodobn├ę, ┼że ur─Źit├Ż p┼Ö├şpad poru┼íen├ş zabezpe─Źen├ş osobn├şch ├║daj┼» bude m├şt za n├ísledek vysok├ę riziko pro pr├íva a svobody fyzick├Żch osob, ozn├ím├ş spr├ívce toto poru┼íen├ş bez zbyte─Źn├ęho odkladu subjektu ├║daj┼».

III. COOKIES

Subjekt ├║daj┼» bere na v─Ťdom├ş, ┼że spr├ívce pou┼ż├şv├í tzv. cookies soubory, mal├ę textov├ę soubory, je┼ż jsou zas├şl├íny do prohl├ş┼że─Źe prost┼Öednictv├şm webov├ęho serveru, kter├ę identifikuj├ş prohl├ş┼że─Ź Subjektu ├║daj┼», nahr├ívaj├ş u┼żivatelsk├ę aktivity Subjektu ├║daj┼», jakmile Subjekt ├║daj┼» vstoup├ş na webov├ę str├ínky www.profilteam.cz. Soubory cookies mohou b├Żt tak├ę pou┼żity ke sledov├ín├ş aktivity subjektu ├║daj┼», m─Ť┼Öen├ş sledovanosti a dal┼í├şch parametr┼» provozu uveden├Żch internetov├Żch str├ínek. Cookies neposkytuj├ş ┼ż├ídn├ę konkr├ętn├ş osobn├ş ├║daje o subjektu ├║daj┼». Subjekt ├║daj┼» je opr├ívn─Ťn nastavit sv┼»j prohl├ş┼że─Ź tak, aby bylo pou┼ż├şv├ín├ş Cookies na jeho po─Ź├şta─Źi zabr├ín─Ťno. P┼Öi n├ív┼ít─Ťv─Ť webov├Żch str├ínek spr├ívce doch├íz├ş k automatick├ę identifikaci IP adresy subjektu ├║daj┼». IP adresa je ─Ź├şslo automaticky p┼Öid─Ťlen├ę po─Ź├şta─Źi Subjektu ├║daj┼» po p┼Öipojen├ş k internetu. V┼íechny tyto informace jsou zaznamen├ív├íny v souboru ─Źinnosti serverem, kter├Ż umo┼ż┼łuje n├ísledn├ę zpracov├ín├ş ├║daj┼» za ├║─Źelem zpracov├ín├ş statistick├Żch opat┼Öen├ş, kter├ę ukazuj├ş po─Źet zobrazen├ş str├ínek spr├ívce, po─Źet n├ív┼ít─Ťv, po┼Öad├ş n├ív┼ít─Ťv, p┼Ö├şstupov├Ż bod apod.

V┬áKrom─Ť┼Ö├ş┼żi dne 1.3. 2023