PLASTOVÝ SOKLOVÝ PROFIL Q65

Naši pestrou nabídku podlahových profilů jsme v těchto dnech obohatili novým typem plastového soklového profilu pod názvem Q65. který se vyznačuje moderním rovným tvarem a mírně šikmým uložením ke stěně. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o lištu s výškou 65 mm, která mezi podlahou a stěnou zakryje prostor o šířce 21 mm.V tuto chvíli je vyráběna v sedmi odstínech – pěti imitacích dřeva: jilm, pinie a tři druhy dubu, v imitaci tmavě šedého kartáčovaného kovu a ve velice oblíbeném bílém provedení. Samozřejmostí jsou rohové i spojovací a ukončovací komponenty.
 
media-img
 
Profil je montován ke stěně plastovými úchyty upevněnými jedním nebo dvěma šroubky. Díky těmto úchytům je lišta schopna do jisté míry kopírovat i nerovné stěny. Na obou okrajích jsou úzké proužky z měkkého plastu pro lepší přilnutí k podlaze i ke stěně. Tyto proužky jsou užší, aby případné nerovnosti na stěně nezvýraznily vlnkami na hranách profilu. Výhodou nového upevňovacího klipu je, že se upevňuje k výšce podlahové krytiny a nemusí se odměřovat, do jaké výšky jej umístit, aby samotný profil doléhal k podlaze.
 
 
media-img
 
Do volného prostoru za lištou lze umístit prodlužovací kabely, rozvody audia apod. Montáž je snadná a rychlá a díky tomuto systému upevnění je možné lištu kdykoliv odejmout (malování, doplnění kabelů…) a znovu ji jednoduše zacvaknout na původní místo. Pro podporu prodeje nabízíme možnost bezplatného zapůjčení prodejního stojanu, stačí pouze objednat po jednom balení (24 ks) z každého odstínu tohoto soklového profilu. Stojan má výšku 280 cm, šířku 60 cm a hloubku 70 cm. V jeho dolní části jsou umístěny zásuvky pro uložení potřebných komponentů.
 
 
media-img
Od loňského roku máme v naší nabídce PVC soklových profilů příbuznou lištu k této novince, a to je ASPRO Q. Jde o velice podobný profil o výšce 83 mm. Svou výškou je určen zejména do komerčních prostor, ale je možné jej použít i v domácích interiérech.
 
 
 
Na závěr bych chtěl vyjádřit přesvědčení, že vás naše novinka zaujme a rozšíří tak bohatou nabídku pro vaše zákazníky.
 
 
                                                                                                                       L. Halamík, PROFIL Team s.r.o. www.profilteam.cz